Nowa siedziba MGOK

Szanowni Państwo

chcielibyśmy przedstawić Wam jak dosłownie i w przenośni wykuwała się nasza nowa siedziba.
Po wielu latach oczekiwań mamy dziś placówkę na zupełnie innym poziomie, doskonale wyposażoną i przystosowaną do potrzeb zarówno pełnosprawnych jak i niepełnosprawnych odbiorców kultury i sztuki.
Rok 2019 to duży przełom i duże zmiany. Dzięki doskonałej współpracy z władzami miasta i gminy Skaryszew zarówno Burmistrzem Miasta i Gminy Skaryszew jak i Radą Miejską w Skaryszewie, którzy przychylili się do propozycji przeniesienia MGOK z budynku Remizy OSP w Skaryszewie nadaliśmy skaryszewskiej kulturze nowy wymiar. Wszytko to w zaledwie kilka miesięcy.

Jak mają Państwo możliwość zobaczyć w galeriach poniżej (ale również odwiedzając nasz MGOK),  mamy dziś miejsce z doskonałym zapleczem sprzętowym, dydaktycznym i przede wszystkim  infrastrukturalnym.
Staramy się stworzyć miejsce dla każdego. Miejsce które pozwala na samodzielną organizacje imprez takich jak koncerty, wystawy, potańcówki, pokazy filmowe ale także szeroko rozumianą rekreację plenerową.

Mamy nadzieję, że wykorzystanie dawnego budynku szkoły podstawowej do celów Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Skaryszewie to dobra decyzja, którą spotka się z Państwa uznaniem.
Możliwość przystosowania jak również wyposażenia sprawiła że dysponujemy instytucją, która może spełnić Państwa wysokie wymagania, dając możliwość organizacji zajęć oraz wydarzeń na najwyższym poziomie.

Zapraszamy więc do nas. Śledząc naszą stronę oraz profil Facebook będziecie Państwo  na bieżąco z naszą ofertą. Utworzony na Youtube kanał zawiera filmy z już odbytych działań, zapraszamy więc do subskrybcji.

nasze chwile

Remont - czyli jak wykuwał się nowy MGOK
Przeprowadzka 😉
Wyposażanie