KONKURS DLA JEDNOSTEK OSP Z TERENU MIASTA I GMINY SKARYSZEW ,,NASZA STRAŻ”

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie serdecznie zaprasza wszystkie jednostki OSP z terenu Miasta i Gminy Skaryszew do udziału w konkursie na wykonanie prezentacji multimedialnej o swojej jednostce. Konkurs patronatem honorowym objął Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew p. Dariusz Piątek.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie prezentacji multimedialnej video lub PowerPoint na temat swojej jednostki OSP. Wykonaną prezentację prosimy przesłać na adres e-mail– mgok@mgokskaryszew.pl lub dostarczyć na nośniku CD,DVD ew. pamięć FLASH na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie, ul. Wojska Polskiego 5, 26-640 Skaryszew. Do prezentacji konieczne jest dołączenie wypełnionych dokumentów zgłoszeniowych.

Termin nadsyłania prac upływa 15.01.2021r. Czekają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu multimedialnego do wyposażenia jednostek.

Szczegółowe wytyczne dotyczące formy, jak również zagadnień koniecznych do zawarcia w prezentacji znajdują się w regulaminie konkursu. Regulamin, jak również dokumenty zgłoszeniowe do pobrania poniżej:

REGULAMIN KONKURSU WRAZ Z DOKUMENTAMI ZGŁOSZENIOWYMI

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!