KONKURS FOTOGRAFICZNY ,,ŚLADY HISTORII W OBIEKTYWIE”

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. ,,Ślady historii w obiektywie”, z okazji zbliżającej się 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Grupą docelową naszego konkursu są dzieci oraz młodzież, uczęszczający do szkół podstawowych na terenie Miasta i Gminy Skaryszew. Konkurs podzielony jest na 2 kategorie: klasy 0 – III oraz klasy IV – VIII.

Interesujesz się fotografią? Lubisz odkrywać ciekawe pod względem historycznym miejsca w swojej okolicy? Cenisz sobie wartości patriotyczne? Połącz swoje pasje i wygraj atrakcyjne nagrody!

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotografii miejsc pamięci, pomników lub obiektów związanych z historią naszego miasta i gminy. Jeden uczestnik może nadesłać maksymalnie 3 samodzielnie wykonane, niepublikowane nigdzie wcześniej fotografie o określonych parametrach (rozdzielczość 300 dpi, długość dłuższego boku min. 1920 pikseli, format jpg.) Fotografie należy przesłać na adres e-mail organizatora: mgok@mgokskaryszew.pl. Do fotografii należy dołączyć wypełnione i podpisane przez rodzica dokumenty zgłoszeniowe, w postaci zdjęć lub skanów.

Na zgłoszenia w konkursie czekamy do 1 maja 2021r. do godz. 23.59.

Organizator przewiduje zorganizowanie pokonkursowej wystawy prac, jeśli wpłynie do niego odpowiednia liczba zgłoszeń.

Regulamin oraz dokumenty zgłoszeniowe do pobrania poniżej:

REGULAMIN KONKURSU ORAZ DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE

Serdecznie liczymy na Wasz udział w konkursie! Pokażmy wszystkim, jak ciekawa pod względem historycznym jest nasza okolica oraz jak należy upamiętniać ważne dla nas Polaków rocznice . Czekamy na Wasze prace!

W razie pytań prosimy o telefon pod nr 519-633-522.