KONKURS WOKALNY ,,MAJOWE ŚPIEWANIE” POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKARYSZEW

KONKURS WOKALNY ,,MAJOWE ŚPIEWANIE” POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKARYSZEW

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie wokalnym ,,Majowe Śpiewanie”, organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Modrzejowicach oraz Mgok Skaryszew. Konkurs swym patronatem honorowym objął Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew p. Dariusz Piątek.
 
W konkursie mogą wziąć udział soliści, duety oraz zespoły (mile widziane zespoły rodzinne). Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie jednej dowolnej piosenki związanej ze świętem 1,2,3 Maja. Wykonanie utworu może być bez akompaniamentu lub z własnym podkładem czy aranżem. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Eliminacje do konkursu, ze względu na zagrożenie epidemiczne COVID-19 odbędą się na podstawie nadesłanych nagrań video /fonia +obraz/. Nagranie należy przesłać do organizatora tj. PSP w Modrzejowicach (26-640 Skaryszew, Modrzejowice 68), osobiście na nośniku pendrive lub na adres e-mail: modrzejowice@vp.pl do dnia 27 kwietnia 2021 r.-jest to ostateczny termin zgłoszeń.
Najlepsze wykonania zostaną umieszczone na stronach www.skaryszew.pl , www.mgokskaryszew.pl, www.pspmodrzejowcie.skaryszew.pl (po uprzednim zarejestrowaniu w studio nagraniowym MGOK Skaryszew).
Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:
Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zapisz sę do newslettera

Skip to content