PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU BOCIANOWĄ MALINKĘ!

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU BOCIANOWĄ MALINKĘ!

Czas na ogłoszenie wyników Państwa głosowania na najpiękniejsze imię dla żony bociana Mateusza. Przyznajemy-czekaliśmy na ten moment z niecierpliwością, ale najbardziej chyba czerwononogie małżeństwo. Wszem i wobec ogłaszamy-głosami Fejsbukowej Publiczności (204 lajki) Pani Bocianowa oficjalnie otrzymuje imię Malinka.
Takie imię zaproponował dla małżonki Mateusza Jakub Szymański-jak widać był to strzał w 10 i zapewnił mu zwycięstwo w naszym konkursie.
II miejsce w konkursie ,,Wypisz, Wymaluj-Pani Mateuszowa” trafia do Norberta Strzeleckiego, a III miejsce zajmuje Zofia Mówińska.
Wyróżnieni zostają pozostali uczestnicy: Marcin Pyrka, Maria Mówińska, Gabriel Zieliński, Maja Pawlak, Zuzanna Pawlak oraz Basia Drąg.
 
Laureaci oraz wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, które już niedługo będą czekać na Was w naszej siedzibie.
 
Zwycięzcy oraz wszystkim uczestnikom szczerze gratulujemy i dziękujemy za piękne prace. Bocian Mateusz na pewno jest z Was dumny! Zakochana para-Mateusz i Malinka!

Zapisz sę do newslettera

Skip to content