KONKURS PLASTYCZNY PT. ,,TYDZIEŃ Z ŻYCIA BOCIANIEJ RODZINY”

KONKURS PLASTYCZNY PT. ,,TYDZIEŃ Z ŻYCIA BOCIANIEJ RODZINY”

Bociania para obchodzi dziś swoje święto (31 maja to Dzień Bociana Białego), w związku z tym przygotowaliśmy drugi konkurs plastyczny związany z Malinką i Mateuszem. Patronat nad konkursem objął Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego p. Rafał Rajkowski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew p. Dariusz Piątek. Tym razem grupą docelową konkursu pt. ,,Tydzień z życia bocianiej rodziny” są uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu naszego miasta i gminy. Zadaniem konkursowym jest stworzenie komiksu, który będzie prezentował tydzień z życia bocianiej rodziny, dzień po dniu. Inspiracje do Waszych komiksów możecie czerpać z obserwacji naszych skrzydlatych przyjaciół na stronie www.bociany.skaryszew.pl.
Wasz komiks może być urozmaicony bocianimi dialogami. Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną, w formacie od A4 do A2.
➡️Na Wasze dzieła czekamy do 30 czerwca 2021r. Prace wraz z wypełnionymi dokumentami zgłoszeniowymi można dostarczyć do siedziby MGOK w Skaryszewie przy ul. Wojska Polskiego 5 lub elektronicznie (w postaci zdjęcia) na adres e-mail organizatora: mgok@mgokskaryszew.pl.
➡️Laureatów konkursu wybierze komisja konkursowa powołana przez Organizatora.
➡️Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz dokumentami zgłoszeniowymi:
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Zapisz sę do newslettera

Skip to content