GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY PT. ,,ŻYWE OBRAZY…POLSKICH MALARZY”POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKARYSZEW

Samorządowe Przedszkole W Skaryszewie oraz MGOK – Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie serdecznie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym pt. ,,Żywe obrazy…polskich malarzy”. Patronat honorowy nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew p. Dariusz Piątek.

Zadaniem konkursowym jest wierne odtworzenie scen zaprezentowanych na obrazach lub stworzenie reprodukcji konkretnego obrazu w formie fotografii. Można odtwarzać sceny z obrazów namalowanych tylko przez polskich malarzy. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Skaryszew.

Fotografię, będącą interpretacją obrazu należy wysłać wraz z załącznikami na adres e-mail: mgok@mgokskaryszew.pl do dnia 08.11.2021r.

Wystawa prac konkursowych oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas gminnych obchodów 103. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w dniu 11.11.2021r. w siedzibie MGOK Skaryszew.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz dokumentami zgłoszeniowymi⬇️⬇️
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!