,,STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE”-ELIMINACJE

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w XX Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek ,,STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE”. Organizatorami Festiwalu są Diecezjalna Komisja ds. Muzyki i Śpiewu Kościelnego oraz Powiatowy Instytut Kultury. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli J. E. Ks. Bp Marek Stolarczyk oraz Starosta Radomski p. Waldemar Trelka.

✅Przesłuchania do Festiwalu w naszym rejonie odbędą się 15 grudnia o godzinie 10.00 w siedzibie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Skaryszewie przy ul. Wojska Polskiego 5.
✅Zgłoszeniami do przesłuchań zajmuje się dyrektor PSP w Modrzejowicach p. Artur Janiak, tel. 48 610 30 81, 607 290 037.
✅Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 10.12.2021r.
✅Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć na adres: Publiczna Szkoła Podstawowa w Modrzejowicach, Modrzejowice 68, 26-640 Skaryszew lub MGOK Skaryszew ul. Wojska Polskiego 5, 26 -640 Skaryszew. Zgłoszenie można przesłać również elektronicznie na adres e-mail: arturjaniak@interia.pl
Serdecznie zapraszamy do udziału w festiwalu!
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Festiwalu, dokumentami zgłoszeniowymi oraz przykładowym repertuarem: