WYNIKI KONKURSU ,,PIERNIKOWE CUDA”

Zgodnie z zapowiedzią nadszedł czas na ogłoszenie wyników naszego konkursu ,,Piernikowe Cuda”. Zanim jednak zdradzimy tą słodką niczym lukier na pierniczkach tajemnicę pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za liczny udział w konkursie i zdjęcia przepięknych ciasteczek. Mamy nadzieję, że rodzinne pieczenie pierniczków sprawiło Państwu wiele radości i stanie się coroczną świąteczną tradycją w Waszych domach🎄🎄🎁🎁
Komisja konkursowa w składzie: Daniel Rogala- dyrektor MGOK Skaryszew, prof. Romuald Kołodziej oraz Dariusz Jędrasiewicz -artyści związani z naszym ośrodkiem kultury, miała przed sobą naprawdę trudną decyzję.
Niezmiernie miło nam ogłosić, iż w kategorii dziecięcej:
🎁I miejsce zajmuje Maria Lewientowicz,
🎁II miejsce zajmuje Antoni Korpacki,
🎁III miejsce ex equo zajmują Amelia Piecyk i Antoni Rychlik.
🎁Wyróżnienia trafiają ex equo do Franciszka Skrzypczyńskiego oraz Julii i Jana Marszałek.
W ,,dorosłej” kategorii:
🎁I miejsce zajmuje p. Ewa Tatar
🎁II miejsce trafia do p. Aleksandry Markowskiej
🎁III miejsce zajmuje p. Marlena Król
🎁Wyróżnienia trafiają ex equo do p. Pauliny Fołtyn oraz p. Anny Makuch.
🎁Specjalna Nagroda Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Skaryszewie wędruje do rodzeństwa Adamczyk: Gabrysi, Mateusza i Michała.
Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
W naszym konkursie nie ma przegranych – pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz słodkie nagrody pocieszenia.
W sprawie odbioru nagród skontaktujemy się z Państwem telefonicznie.
Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i dziękujemy! Przesyłamy cieplutkie noworoczne pozdrowienia!😘😘
Pierniczki wykonane przez Laureatów konkursu można zobaczyć na naszym facebookowym profilu.