KREATYWNE FERIE Z MGOK SKARYSZEW

KREATYWNE FERIE Z MGOK SKARYSZEW! ZWIEDZAMY ŚWIAT I POZNAJEMY INNE KULTURY!
Prezentujemy rozkład naszej feryjnej podróży!😉Nie trzeba jednak pakować wielu bagaży i wyrabiać paszportu – wystarczy chęć do pracy, wyobraźnia i zręczne ręce, które stworzą małe arcydzieła.
Zajęcia plastyczne będą prowadzone w trybie stacjonarnym i on-line, tak więc każdy będzie mógł wziąć w nich udział😉
Oto rozkład zajęć – start o godzinie 13.00:

31.01- pokaz filmowy niespodzianka

01.02. Karnawał w Wenecji – wykonujemy maski karnawałowe

02.02 Warsztaty drukarskie z p. prof. Romualdem Kołodziejem
03.02 Dziki, dziki Zachód- indiańskie strzały i naszyjniki
04.02 Z wizytą w Japonii, kraju kwitnącej wiśni
07.02 Warsztaty rzeźbiarskie z p. Adamem Sobieniem
08.02 Afrykańskie safari z Lwem-królem zwierząt
09.02 Aborygeńskie inspiracje- obraz kropką malowany
10.02 Warsztaty graficzne z p. Romualdem Kołodziejem
11.02. Amerykański sen- praca walentynkowa, pokaz filmowy na zakończenie ferii z rozdaniem nagród.
Warsztaty rzeźbiarskie, drukarskie i pokazy kinowe będą odbywać stacjonarnie się w naszej siedzibie.
W dniu, na który zaplanowane są zajęcia plastyczne, o godz. 9.00 na naszym facebookowym profilu pojawi się lista materiałów oraz link do spotkania on-line, tak by każdy mógł przygotować potrzebne artykuły i o godz. 13.00 przystąpić do pracy w domowym zaciszu.
Liczba uczestników zajęć stacjonarnych jest ograniczona, w związku z tym konieczne są zapisy pod numerem 519 633 522.
Już można rezerwować miejsca w naszej zimowej podróży, tak więc czekamy na Was i zapraszamy do wspólnej, kreatywnej zabawy.
Dla najbardziej aktywnych uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe.
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr 519 633 522.
P.S. Zorganizowanie zajęć stacjonarnych uzależnione jest od sytuacji epidemicznej. W przypadku wprowadzenia obostrzeń dotyczących działalności instytucji kultury będziemy prowadzić zajęcia tylko w formie on-line (postaramy się, żeby były jeszcze ciekawsze niż w ubiegłym roku:))
Zapraszamy!