KONKURS WOKALNY ,,MAJOWE ŚPIEWANIE” POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKARYSZEW

KONKURS WOKALNY ,,MAJOWE ŚPIEWANIE” POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKARYSZEW

Zachęcamy do udziału w II edycji Konkursu Wokalnego ,,Majowe Śpiewanie”, organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Modrzejowicach oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie. Konkurs honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew p. Dariusz Piątek.
W konkursie mogą wziąć udział soliści, duety oraz zespoły (mile widziane zespoły rodzinne) wyłącznie z terenu Miasta i Gminy Skaryszew. Zadaniem uczestników jest zaprezentowanie jednej dowolnej piosenki związanej ze świętem 1,2,3 Maja. Wykonanie utworu może być bez akompaniamentu lub z własnym podkładem czy aranżem. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew oraz organizatorów.
Eliminacje do konkursu odbędą się na podstawie nadesłanych nagrań video (fonia +obraz). Nagranie należy przesłać do organizatora tj. PSP w Modrzejowicach (26-640 Skaryszew, Modrzejowice 68), osobiście na nośniku pendrive lub na adres e-mail: modrzejowice@vp.pl, do dnia 27 kwietnia 2022 r.-jest to ostateczny termin zgłoszeń.
Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów wraz z występem Laureatów odbędzie się 3 maja 2022 w ramach obchodów 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:
1. W konkursie mogą wziąć udział soliści, duety oraz zespoły (mile widziane zespoły rodzinne), wyłącznie z terenu Miasta i Gminy Skaryszew.
2. Wykonawcy prezentują jedną dowolną piosenkę związane ze świętem 1,2,3 Maja ( 1 maja – Święto Pracy; 2 maja – Święto Flagi; 3 maja – Święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja).
3. Wykonanie utworu może być bez akompaniamentu lub z własnym podkładem czy aranżem.
4. Eliminacje do konkursu odbędą się na podstawie nadesłanych nagrań video /fonia +obraz/, na adres e-mail: modrzejowice@vp.pl. Nagrania należy przesyłać do 27 kwietnia 2022r.
5. Finał konkursu wraz z wręczeniem nagród i dyplomów oraz występem Laureatów odbędzie się w dniu 03.05.2022 w ramach skaryszewskich obchodów 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
6. Wszyscy wykonawcy otrzymają dyplomy, a laureaci nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew oraz organizatorów.
7. Uczestnicy powinni podpisać kartę zgłoszeniową (załącznik nr 1) oraz oświadczenie wyrażenia zgody na wykorzystanie wizerunku (załącznik nr 2), dostępne do pobrania poniżej.
8. Nagranie należy przesłać do organizatora tj. PSP w Modrzejowicach (26-640 Skaryszew Modrzejowice 68) lub na adres e-mail: modrzejowice@vp.pl lub osobiście na nośniku pendrive do dnia 27 kwietnia 2022 r., po tym terminie nagrania nie będą brane pod uwagę.
Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Zapisz sę do newslettera

Skip to content