Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie zaprasza do wspólnego kolędowania!
Kolędowanie przy wigilijnym stole to dla wielu z nas najpiękniejszy element Bożego Narodzenia, na który czekamy cały rok. Tradycyjne, wzruszające kolędy i pastorałki sprawiają, że świąteczny czas jest wypełniony magią i rodzinnym ciepłem. By wprowadzić Państwa w świąteczny nastrój, prezentujemy kolędy i pastorałki w wykonaniu wokalistów Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Skaryszewie.
Udostępniamy zbiór świątecznych utworów, które można bezpłatnie pobrać klikając w poniższe linki:
Mamy nadzieję, że kolędy  w wykonaniu zespołów wokalnych oraz solistów naszego ośrodka kultury sprawią, że co roku będziecie Państwo do nich wracać jako swoich ulubionych.
Nagrania w całości zrealizowano w naszym studio nagraniowym. Ogromne podziękowania kierujemy do naszych wokalistów za piękne wykonanie świątecznych utworów oraz całoroczną pracę, która wkładają w rozwijnie swoich talentów.
Serdecznie dziękujemy również p. Piotrowi Markowskiemu za przygotowanie wokalistów oraz p. Michałowi Sowie za realizację nagrań.

Kolędujmy Razem ! - 2021

Nowa płyta z kolędami 2021r., wykonanymi przez uczestników warsztatów wokalnych prowadzonych prze Pana Piotra Markowskiego a organizowanych przez MGOK w Skaryszewie.
Klikając na poniższe linki przejdziesz na stronę podglądu z możliwością pobrania

Występują:
Duży Zespół Wokalny: Anna Kurys, Karol Łęcki, Gracjan Rychlicki, Nikola Zawisza

Średni Zespół Wokalny: Julia Kozuj, Aleksandra Łęcka, Agnieszka Machaj, Karolina  Mamczarz, Nikola Piasek, Wiktoria Pietrzyk, Wiktoria Skowrońska

Mały Zespół Wokalny: Barbara Drąg, Lena Kalbarczyk, Laura Kowalczyk, Nina Majchrzyk, Zofia Ostrowska, Oliwia Pająk, Aleksandra Rychlicka

Soliści: Karolina Mamczarz, Wiktoria Pietrzyk, Gracjan Rychlicki

Zaśpiewajmy kolędę

Płyta z kolędami 2019r., wykonanymi przez uczestników warsztatów wokalnych prowadzonych prze Pana Piotra Markowskiego a organizowanych przez MGOK w Skaryszewie.

Występują:
Duży Zespół Wokalny – Julita Budzyńska, Martyna Dąbrowska, Milena Gajos, Klaudia Janiszewska, Partycja Jarecka, Aleksandra Kulińska, Katarzyna Piwońska, Kinga Rogala, Partycja Zawisza

Mały Zespół Wokalny – Patrycja Czajkowska, Amelia Jarosz, Wojciech Jaśkiewicz, Gracjan Rychlicki, Oliwia Sekuła, Nikola Zawisza

Aranżacje instrumentalne: poz. 1-9 Piotr markowski poz. 10 Ireneusz Bachonko

Zapisz sę do newslettera

Skip to content