Szanowni Państwo

chcielibyśmy przedstawić Wam jak dosłownie i w przenośni wykuwała się nasza nowa siedziba.
Po wielu latach udało się utworzyć siedzibę na zupełnie innym poziomie, doskonale wyposażoną i przystosowaną do potrzeb zarówno pełnosprawnych jak i niepełnosprawnych odbiorców sztuki.
Rok 2019 to duży przełom i duże zmiany. Dzięki doskonałej współpracy z władzami miasta i gminy Skaryszew zarówno Burmistrzem Miasta i Gminy Skaryszew jak i Radą Miejską w Skaryszewie, którzy przychylili się do propozycji przeniesienia MGOK z budynku Remizy OSP w Skaryszewie nadaliśmy skaryszewskiej kulturze nowy wymiar. Wszytko to w zaledwie kilka miesięcy.

Jak mają Państwo możliwość zobaczyć poniżej (ale również odwiedzając nasz MGOK),  mamy dziś miejsce z doskonałym zapleczem sprzętowym, dydaktycznym i przede wszystkim  infrastrukturalnym.
Stworzyliśmy miejsce przede wszystkim dla ludzi, dal mieszkańców. Miejsce w które będzie pozwala na samodzielną organizacje imprez takich jak koncerty, wystawy, potańcówki, pokazy filmowe ale także szeroko rozumianą rekreację plenerową.

Mamy nadzieję, że wykorzystanie dawnego budynku szkoły podstawowej do celów Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Skaryszewie to dobra decyzja.
Możliwość przystosowania jak również wyposażenia sprawiła że dysponujemy instytucją, która może spełnić Państwa wysokie wymagania, dając możliwość organizacji zajęć oraz wydarzeń na najwyższym poziomie.

nasze chwile

Fotogaleria

Remont - czyli jak wykuwał się nowy MGOK
Przeprowadzka 😉
Wyposażanie
Wykończeniówka
co udało się zrobić czyli

Finał naszej pracy

Siedziba MGOK
Teren MGOK

Zapisz sę do newslettera

Skip to content